•  

    banner

O nas

Witamy na stronie lecznicy weterynaryjnej Agro Wet!

Gabinet weterynaryjny w Suwałkach

Podchodzę do pracy weterynarza z pełnym zaangażowaniem oraz pasją, jaką jest niesienie pomocy chorym zwierzętom. U mnie każdy właściciel zwierzaka może liczyć na fachową pomoc nie tylko w zakresie leczenia, ale profilaktyki i szczepienia zwierząt. Doradzam, jak prawidłowo dbać o zdrowie i dobre samopoczucie czworonogów i innych zwierząt.

Zatroszcz się o zdrowie swojego pupila

Państwa milusińscy bardzo często nie są tylko domowymi zwierzętami, jednak stanowią część rodziny. Sama jestem właścicielką zwierząt i wiem, jak ważna jest troska o ich zdrowie. Zawód weterynarza jest szczególną dziedziną medycyny, ponieważ nasi pacjenci nie mogą nam odpowiedzieć, co ich boli lub co im dolega. Doświadczenie i staż pracy są moimi mocnymi atutami.

Doświadczeni lekarze weterynarii

Przyjeżdżam również na wizyty domowe , zapewniając kompleksową pomoc w zakresie leczenia zwierząt domowych i gospodarskich. Co więcej, z chęcią doradzę Państwu w bardzo ważnych kwestiach z zakresu doboru odpowiedniej karmy dla zwierząt. Państwa podopieczni są w dobrych rękach, kiedy trafiają do mojego gabinetu.
Posiadam profesjonalny sprzęt diagnostyczny, dzięki któremu mam możliwość dokładnego określenia, jaka dolegliwość doskwiera Państwa psu, kotu lub gryzoniowi. Przeprowadzam szeroki zakres badań laboratoryjnych zwierząt.

Podejmujemy się leczenia różnego rodzaju schorzeń u królików i gołębi!

Zapraszamy!

 

Vet giving a dog a check up

 

Cat in veterinarian clinic